Je gaat naar Zeeuws-Vlaanderen en zoekt naar een goede accommodatie. Dat is natuurlijk lastig, want er is zoveel keuze en alles lijkt gaaf. Vandaag deel ik mijn tip namelijk Landal Nieuwvliet-Bad. Dit ruim opgezette park is een perfecte uitvalsbasis om het prachtige Zeeuws-Vlaanderen te ontdekken, waarom? Dat deel ik vandaag in deze blog!


Bereikbaarheid
De bereikbaarheid is goed! Je kunt hier met de auto makkelijk komen en ook stopt er een bus voor de deur. Als je vanuit de Randstad komt, is de auto toch het makkelijkst. De bus rijdt niet vaak en je moet vaak overstappen, met de auto ben je binnen 2 uur vanuit Rotterdam bij Landal Nieuwvliet-Bad. De bus is dus eigenlijk niet echt een optie als je van ver komt. Natuurlijk kun je de bus wel gebruiken als je in de omgeving op pad wilt. Ook kun je bij het park fietsen huren en zo de omgeving ontdekken.


De woningen
In het park vind je verschillende soorten woningen, van 4-persoonsboerderijen tot 12-persoonsboerderijen. Je kunt zelf een woning kiezen die bij jouw gezelschap en budget past. Wij verbleven in een 12-persoonsboerderij en het ontbrak ons aan niets. Beneden is een gigantische keuken en een mooie woonkamer. Ik sliep beneden en mijn kamer was ruim en netjes. De woning had twee badkamers, met 6 dames was dit geen overbodige luxe. We hadden zelfs een terras aan de achterkant waar je heerlijk van het zonnetje konden genieten. Kortom: er is absoluut niets mis met de woningen op dit park!


Het park
Het leuke vond ik aan dit park dat alle huisjes er anders uitzagen. De huisjes waren niet standaard en dat maakt het park levendig. Je hebt veel groen om je huisje heen en veel ruimte voor genoeg privacy. Verder vind je bij de receptie een kleine winkel en een restaurant. Voor de waterratten onder ons, ook een zwembad ontbreekt niet op dit park. Meer informatie over dit park vind je op de website van Landal Nieuwvliet-Bad.


De omgeving
Hoe heerlijk is het om ’s ochtend lekker te gaan wandelen en de omgeving te ontdekken. Je bent binnen 10 minuten lopen al op het strand en kunt rond het park de mooiste wandelingen maken. Verder kun je naar Sluis, Brugge of Gent als je toe bent aan een dagje stad. Ben je meer van de rust? Ga lekker wandelen in ’t Zwin of maak een mooie fietstocht langs de fietsknooppunten. Na een heerlijke dag in de buitenlucht is het fijn om weer op de bank te ploffen in jouw woning in Landal Nieuwvliet-Bad.
Disclaimer: Ik bezocht Zeeland op uitnodiging van VVV Zeeland en Landal Nederland. Ik deel echter niks anders dan mijn persoonlijke mening.
Ben jij wel eens in Zeeuws-Vlaanderen geweest? Zou jij willen verblijven in Landal Nieuwvliet-Bad? Laat het ons weten in de reacties!
Meer Zeeland?
~ Ik ben fan van Zeeland: 5x verliefd op Zeeland
– Drie sportieve activiteiten in Zeeland
~ Kom tot rust in Burgh Haamstede
Ik ben dol op Scandinavië en ook de Caraïben zijn gewild. Zonder mijn camera ga ik nooit op reis en ook mijn notitieboekje neem ik altijd mee. Prachtig is het om mijn Aardrijkskundige kennis met de wereld te delen. Wintersport is mijn favoriete vakantie van het jaar, heerlijk. Mijn lievelingseten? Saté! Bovenaan mijn bucketlist staat momenteel Costa Rica, gevolgd door Montenegro. Door mijn reis naar de Noordkaap werd ik verliefd op de wereld.
Wat een fijne accommodatie! Wij willen in februari of maart een weekend weg met mijn ouders en dit ziet er wel mooi uit. Zal het eens overleggen met mijn broer 🙂
Leuk, dit Landal park is zeker een aanrader 😉
Fijn dat je zo dicht bij het strand zit. Kan je ’s ochtends meteen een heerlijke strandwandeling maken.
Aniek onlangs geplaatst…A well-kept cycling secret: road cycling in Andorra
Precies, het is echt een ideale locatie!
Ziet er goed uit! Dicht bij het strand is natuurlijk altijd prima!
Zeker weten!
Mooie accommodatie en volgens mij echt een top locatie. Zou ik ook wel een weekendje willen zitten!
Elisa onlangs geplaatst…Instagram update en favoriete accounts #6
Als eens iets zoekt in Zeeuws-Vlaanderen is dit echt perfect 😉
Heb al eerder meerdere keren in Landal geweest en altijd een fijne vakantie gehad. Dus ja ik zou hier wel eens willen verblijven.
Ik heb ook alleen maar goede ervaringen met Landal, deze Landal is vooral mooi vanwege de ruimte tussen de huisjes.